Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Prośba do kolegów z Łodzi

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Prośba do kolegów z Łodzi

    Może ktoś ma jakis patent jak zmienic czujnik parkowania z tyłu, konkretnie chodzi mi o zewnętrzny prawy.
    seal
    autko: jeszcze Opel Vectra 1,8 wersja pościgowa (180KM)

  • #2
    Prośba do kolegów z Łodzi

    Witam.
    Mam następująca prośbę do kolegów z Łodzi.
    Na allegro jest wystawione następujące autko : OTOMOTO - nowe i używane samochody i motocykle oraz części samochodowe. Ogłoszenia motoryzacyjne.
    Czy w miarę możliwości mógłby ktoś oglądnąć ten samochód. Ja ma troche daleko z Wrocławia . Będe wdzięczny.
    Pozdrawiam

    Komentarz


    • #3
      matfiej jak coś to dopiero w sobotę na(90%) będę mógł obejrzeć tą octavie.
      Tylko podkreślam że nie jestem ekspertem
      Gdyby ktoś potrzebował podpiąć Vas'a w Łodzi to mogę pomóc tel. 600683962 lub PW (+serwis)
      !!!MoTóR NiE UmIeRa NiGdY , MoTóR JeSt WiEcZnY !!!
      Panie władzo, wiem ze przekroczyłem prędkość, ale porostu... lubię za==e==alać!!!

      UNIDEN USER

      Komentarz


      • #4
        Byłoby super Zdjęcia zawsze można zrobić ładne , ale najważniejsze jak wygląda na żywo . Jeżeli okaże się ze jest warta uwagi to wtedy zbiorę się do Łodzi z jakimś mechanikiem i ją sprawdzę. Wielkie dzięki . Czekam na info
        Pozdrawiam

        Komentarz


        • #5
          Dobrze by było żeby jeszcze ktoś inny z forum ją obejrzał bo jak każdy mogę coś przeoczyć, wtedy opinia będzie bardziej wiarygodna i będzie wiadomo czy opłaca się lecieć po nią z Wrocławia.

          PS. Jak byś miał więcej kasy to mógłbym obejrzeć ci tą octavie OTOMOTO - nowe i używane samochody i motocykle oraz części samochodowe. Ogłoszenia motoryzacyjne. sam u nich kupiłem już drugie autko. pierwszy był lanos ( Tygrysek ) a druga octavia i jestem bardzo zadowolony.
          Gdyby ktoś potrzebował podpiąć Vas'a w Łodzi to mogę pomóc tel. 600683962 lub PW (+serwis)
          !!!MoTóR NiE UmIeRa NiGdY , MoTóR JeSt WiEcZnY !!!
          Panie władzo, wiem ze przekroczyłem prędkość, ale porostu... lubię za==e==alać!!!

          UNIDEN USER

          Komentarz


          • #6
            Chcę się zamknąć w 20-22 tys . W grę wchodzi tylko kombi i w pierwszej kolejności benzyna
            To wygląda fajnie ale szukam czegoś innego :wink:

            Komentarz


            • #7
              Jak ją oglądne to ci dam znać.

              [ Dodano: Pią 20 Lis, 09 20:19 ]
              Oglądałem tą octavie około 18godz.
              1) ma inną przednią szybę
              2) błotnik (od strony pasażera) był malowany na 100% sprawdzałem miernikiem
              3) połowa maski była malowana
              4) maska jest niżej niż błotnik (na masce jest miejsce które było szpachlowane)
              5) auto ma dużo odprysków
              6) dach nad szybą ma 3 albo 4 wgniecenia i przy samej szybie jest jest odprysk (kolo mówił że to od kamienia moim zdaniem to się stało jak wymieniali szybę)
              7) słupki nie były malowane
              8 ) tyłu niestety nie obejrzałem (nie miałem jak dojść ) ale z tego co zobaczyłem to coś góra klapy niebyła za dobrze spasowana
              9) na słupku drzwi bocznych jest mały pęcherz rdzy
              10) w środku była dziwnie przytarta kierownica poza tym wnętrze nie budziło zastrzeżeń
              11) auto miał gość który miał działalność gospodarczą z tyłu jest kratka
              12) z przodu grill był troszkę na samym dole wgnieciony
              AUTO OGLĄDAŁEM JAK JUŻ BYŁO CIEMNO WIĘC MOGŁEM COŚ PRZEOCZYĆ
              tu masz zdjęcia z zaznaczonymi defektami (jeśli tak to można nazwać)
              Link
              HASŁO DLA WSZYSTKICH ZDJĘĆ TO OCP
              Gdyby ktoś potrzebował podpiąć Vas'a w Łodzi to mogę pomóc tel. 600683962 lub PW (+serwis)
              !!!MoTóR NiE UmIeRa NiGdY , MoTóR JeSt WiEcZnY !!!
              Panie władzo, wiem ze przekroczyłem prędkość, ale porostu... lubię za==e==alać!!!

              UNIDEN USER

              Komentarz


              • #8
                Wielkie dzięki . Bardzo mi pomogłeś .
                Pozdrawiam

                Komentarz

                POWRÓT NA GÓRĘ
                Pracuję...
                X